Szkoła podstawowa im. Janusza Korczaka W Księżym Dworze

Idź do spisu treści

Menu główne

Kadra

Lp.

Imię i nazwisko

Przedmioty

1.

mgr  inż Urszula Cieślińska

dyrektor szkoły,
przyroda

2.

mgr  Ewa Wiśniewska

wicedyrektor szkoły,
pedagog szkolny, zaj. rewalidacyjne, doradztwo zawodowe,
zaj. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

3.

mgr Kaszubska Wiesława

edukacja wczesn. (II), świetlica, zaj. rozwijające komunikowanie się

4.

mgr Maria Stańczyk

edukacja wczes. (III), zaj. rozwijające komunikacje językową, plastyka, świetlica

5.

mgr Danuta Gerlej

edukacja wczes. (III), naucz. ind., zaj. rozwijające komunikowanie się

6.

mgr inż. Marzena Cedlerska

wychowawca klasy V, matematyka

7.

mgr Kamil Werner

wychowawca klasy VI A, wych.-fiz., informatyka, EDB, edukacja informatyczna, naucz. ind.

8.

mgr Kamila Leoniak

-

9.

mgr Anna Nadwodna

wychowawca klasy VII, matematyka ,WDŻ, zaj. rozwijające zainteresowania matematyczne, fizyka, zaj. pomocy psychologiczno-pedagogicznej

10.

mgr Anna Kamińska

wychowawca klasy VIII, j. angielski

11.

mgr Iwona Rogozińska

wychowawca klasy IV, historia, WOS, plastyka, świetlica

12.

mgr Jolanta Kowalewska

wychowanie przedszkolne - Księży Dwór,
przyroda

13.

mgr Maria Borkowska

wychowanie przedszkolne - Kurki

14.

mgr Jolanta Korona

-

15.

mgr Halina Plebaniak

wychowanie przedszkolne - Kisiny

16.

mgr Mariola Balicka

wychowawca klasy VI B,  j. polski, biblioteka, zajęcia rozwijające zainteresowania j. polski

17.

mgr Izabela Ciesielska

logopedia, świetlica, naucz. ind., j polski

18.

mgr Beata Dembowska

religia, świetlica

19.

mgr Patrycja Tatkowska

-

20.

mgr Kamila Łęgowska

j. niemiecki

21.

mgr Grzegorz Wadecki

technika, muzyka

22.

mgr Justyna Antczak

j. angielski

23.

mgr Szymon Krzykowski

wychowanie fizyczne

24.

mgr Jakub Sontowski

geografia

25.

mgr Marzanna Nąć

chemia

26.

mgr inż Patrycja Jakubowska

wychowanie przedszkolne - Wysoka

27.

Janusz Stańczyk

-

SZKOLNY KOORDYNATOR DS. PROMOCJI ZDROWIA - Gerlej Danuta
OPIEKUN RADY RODZICÓW -  Dembowska Beata
LIDER WDN – Wiśniewska Ewa
OPIEKUN MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO – Stańczyk Maria
OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
Nadwodna Anna
Cedlerska Marzena
SZKOLNE KOŁO CARITAS - Dembowska Beata
KOORDYNATOR DS. PPOŻ – Werner Kamil
PEDAGOG –   Wiśniewska Ewa
LOGOPEDA – Ciesielska Izabela
PIELĘGNIARKA SZKOLNA – Ludwiczak Stanisława

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego